Font Size AAA
Bahasa:  
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 Latar Belakang: 4 Latar Belakang: 5 Latar Belakang: 6 Latar Belakang: 7 
 
 
 
 
Kemaskini Pada: 15 12 2017
Versi 8.0.3
 
Pejabat Daerah Marudi
 

 
Marudi

NamaHubungi
Encik Mackos Sibong
Pegawai Daerah
Encik Mackos Sibong
mackoss@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Cik Norlila Binti Hj Ulis
Penolong Pegawai Daerah
Cik Norlila Binti Hj Ulis
norlilau@sarawak.gov.my
085755211
085756084
Puan Vanessa Anak Joseph
Pegawai Tadbir
Puan Vanessa Anak Joseph
vanessaj@sarawak.gov.my
085755211
085756084
Encik Reagan Anak Edwin
Pegawai Tadbir
Encik Reagan Anak Edwin
reagane@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Mohd Faizal Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/OPerasi)
Encik Mohd Faizal Bin Ibrahim
m.faizal.i@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Mohd Noor Bin Aus
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Encik Mohd Noor Bin Aus
mohdnba@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Puan Catherine Lajo
Sukarelawan Penan
Puan Catherine Lajo
085-755211
085-756084
Encik Josely anthony Lagang
Pembantu Am Rendah (Penghantar Saman)
Encik Josely anthony Lagang
joselyal@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Ibrahim Abu Seman
Pembantu Am Rendah
Encik Ibrahim Abu Seman
085-755211
085-756084
Puan Mailin Kala
Pekerja Rendah Awam
Puan Mailin Kala
mailink@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Mohd Karim Bin Hassan
Pemandu Kenderaan Bermotor
Encik Mohd Karim Bin Hassan
085-755211
085-756084
Hajjah Sarifah Fatimah Bt Tuanku Hamid
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Hajjah Sarifah Fatimah Bt Tuanku Hamid
sarifahftm@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Aziz Bin Salleh
Pemandu Enjin Sangkut
Encik Aziz Bin Salleh
085-755211
085-756084
Encik Ibrahim Abdul Rashid
Pembantu Am Rendah (Penghantar Saman)
Encik Ibrahim Abdul Rashid
ibrahiar@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Merang Lusat
Pemandu Enjin Sangkut
Encik Merang Lusat
085755211
085756084
Encik Alan Jalong
Pembantu Am Rendah
Encik Alan Jalong
085-755211
085-756084
Cik Shekinah Binti Kadir
Pembantu Tadbir
Cik Shekinah Binti Kadir
Shekinahk@sarawak.gov.my
085755211
085756084
Encik Abdul Kadir Bin Said Malim
Pentadbiran & Adat
Encik Abdul Kadir Bin Said Malim
abdulksm@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Puan Nancy Anak Abau
Penolong Pegawai Tadbir
Puan Nancy Anak Abau
nancya1@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Encik Drahman Bin Mahli
Pengawal Keselamatan
Encik Drahman Bin Mahli
085-755211
085-756084
Encik Has Bin Ali
Jaga
Encik Has Bin Ali
hasa@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084

Mulu

NamaHubungi
Rebetta Anak Jangi
Pegawai Tadbir
Rebetta Anak Jangi
rebettaj1@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Sherry Harry
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Sherry Harry
sherryh@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Eric Thompson Selagie
Pembantu Operasi
Eric Thompson Selagie
ericts@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084
Timothy Anak Baling
Pemandu Kenderaan
Timothy Anak Baling
timothyb1@sarawak.gov.my
085-755211
085-756084