Font Size AAA
Bahasa:  
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 Latar Belakang: 4 Latar Belakang: 5 Latar Belakang: 6 Latar Belakang: 7 
 
 
 
 
Kemaskini Pada: 15 12 2017
Versi 8.0.3
 
Pejabat Residen Bahagian Miri
 

 
Unit Khidmat Pengurusan

NamaHubungi
Sherrina Bt Hussaini
Residen
085-433202
085-432876
Geraldine Janely Doris Anak Peter Kulai
Pegawai Tadbir
geraljdk@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Doris Urai Langat
Pegawai Tadbir
dorisurai@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Omar Bin Haji Hepeni
Penolong Pegawai Tadbir
omarh@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Lucy Wan Gen Nyuk
Setiausaha Pejabat
lucywgn@sarawak.gov.my
085-433202
085-432876
Wan Azrry Iswandy bin Wan Othman
Pembantu Tadbir (Kewangan)
wanaio@sarawak.gov.my
085-422402
085-432876
Dirk Anak Dunggu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
dirkd@sarawak.gov.my
085-427254
085-432876
Doris Mulong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
dorism@sarawak.gov.my
085-422402
085-432876
Zaiful Yiana binti Dahili
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
zaifulyd@sarawak.gov.my
085-431181
085-432876
Chua Meau Hua @ Chua Bai Bai
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
chuamh@sarawak.gov.my
085-433160
085-432876
Dyg Saniahwati Binti Nayan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
d.saniah@sarawak.gov.my
085-433160
085-432876
Nur Husna Binti Jamali
Pembantu Tadbir (Kewangan)
085-422402
085-432876
Michol Ahed
Pembantu Operasi
mikola@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Johari Bin Abdul Rahman
Pembantu Operasi
johariar@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Roslan bin Yakub
Pembantu Operasi
roslany@sarawak.gov.my
085-410085
085-432876
Ahamat Bin Kipli
Pemandu Kenderaan
ahmadk@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Morshidi Bin Haji Mailie
Pemandu Kenderaan
morshidm@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Ahmad Bin Dus
Pemandu Kenderaan
ahmadd2@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Julies Anak Dundang
Pemandu Kenderaan
juliesd@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Jantau Anak Changgai
Pemandu Kenderaan
jantauc@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Ricky Sadi
Pemandu Kenderaan
rickys@sarawak.gov.my
085-427254
085-427254
Bujang Anak Gubeh
Pemandu Kenderaan
bujangg@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Norman Atong
Pemandu Kenderaan
normana@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Rosli bin Abdullah
Pembantu Awam
roslia2@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Emi binti Kasa
Pembantu Awam
emik@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Brahim Bin Matusin
Pengawal Keselamatan
brahimm@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876
Joseph Kalang
Pengawal Keselamatan
josephk@sarawak.gov.my
085-433203
085-432876

Seksyen Perancangan Dan Pembangunan Sosial

NamaHubungi
Majenah Binti Lass
Ketua Seksyen
majenah@sarawak.gov.my
085-416625
085-432876
Masnona Binti Abdul Kadir
Pegawai Tadbir
masnonak@sarawak.gov.my
085-426224
085-432876
Nora Shafia Bt Muhiyuddin
Pegawai Tadbir
noras@sarawak.gov.my
085-416625
085-432876
Suraya Binti Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
surayaar@sarawak.gov.my
085-416625
085-432876

Seksyen Perancangan Strategik Dan Perlaksanaan Projek

NamaHubungi
Nyurak Keti
Timbalan Residen
nyurakk@sarawak.gov.my
085-415560
085-432876
Nur Izzah Binti Jaffri @ Jufferi
Pegawai Tadbir
nurizzahj@sarawak.gov.my
085-426852
085-411840
Jong Yang
Pegawai Tadbir
085-415560
085-432876
Norliza Binti Othman
Penolong Pegawai Tadbir
norlizo@sarawak.gov.my
085-426480
085-411840
Grace Luyang
Penolong Pegawai Tadbir
085-415560
085-432876
Rosa Heng Mee Ling
Setiausaha Pejabat
rosahml@sarawak.gov.my
085-415560
085-411840
Zaiton binti Kadir
Pembantu Penyediaan Makanan
zaitonk@sarawak.gov.my
085-419179
085-411840
Norsin Bin Bujang
Pembantu Operasi
norsinb@sarawak.gov.my
085-426480
085-411840
Jaini Bt Abang
Pemandu Kenderaan
jainia@sarawak.gov.my
085-426480
085-411840