Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 Latar Belakang: 4 Latar Belakang: 5 Latar Belakang: 6 Latar Belakang: 7 

Kemaskini Pada: 17 Okt 2017
Versi 8.0.3
Pejabat Daerah Subis
 

 
Pejabat Daerah Subis

NamaHubungi
Haji Husini Bin Haji Bakir
Pegawai Daerah
husinib@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Ashard Bin Samshu
Pegawai Tadbir
arshads@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Fauziliana Binti Osman
Pegawai Tadbir
fauzilia@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Theresa Jua
Penolong Pegawai Tadbir
theresaj@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Mohamad Ruzaimie Bin Jaini
Pembantu Tadbir (Kewangan)
mohamrjw@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Beatrice Binti Muwi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
beatricm@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Firdaus Bin Mohaimin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
m.firdaus@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Normarini Binti Saji
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
normarinis@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Yeo Yeu Ya
Pembantu Tadbir (Kewangan)
minnieyeo@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Hamdan Bin Mee
Pembantu Operasi
hamdanm@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Yuslan Bin Yahya
Pembantu Awam
yuslany@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Zailani Bin Jumat
Pengawal Keselamatan
zailanij@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001
Sabli Bin Aping
Pengawal Keselamatan
sablia@sarawak.gov.my
085-719002
085-719001

Pejabat Daerah Kecil Niah

NamaHubungi
Philip Abeng Anak Matthew Nyalipan
Penolong Pegawai Tadbir
philiamn@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Raimah Binti Taip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
raimaht@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Nur Adlin Binti Saili
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
nuradlin.saili@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Yung Nian Sung
Pembantu Tadbir (Kewangan)
085-738233
085-738221
Kalana Bin Jumat
Pembantu Operasi
kalanaj1@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Maght Munau Anak Ribut
Pemandu Enjin Sangkut
maghtmr@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Winston Anak Mathew Engkuang
Pemandu Kenderaan
winstonme@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Mahmood Bin Taip
Pengawal Keselamatan
mahmoodt@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221
Azis Bin Jam
Pengawal Keselamatan
azizj@sarawak.gov.my
085-738233
085-738221